Nasze usługi


Aczkolwiek nazwa pochodzi z jęz. angielskiego, to sama usługa zadomowiła się na rynku polski od dobrych kilku lat. Usługa „door to door” („od drzwi do drzwi”) oznacza wybawienie Państwa z kłopotów związanych z serwisem i relokacją aut.
Nasz kierowca odbierze od Państwa auto i zaprowadzi je pod wskazany przez Państwa adres tj. do serwisu oponiarskiego, mechanicznego itp.
Zwykle realizacja każdej z takich usług trwa kilka godzin, więc zatrudnienie naszych kierowców odciąża Państwa pracowników, dając jednocześnie konkretne oszczędności w postaci lepszej wydajności ich pracy.

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI OSZCZĘDZACIE PAŃSTWO CZAS I PIENIĄDZE!!!


Jeśli Państwa firma chce wynająć kierowców, to mamy w swej ofercie również taką propozycję. Możemy wynająć kierowcę zarówno na kilka godzin, jak również na kilka, lub więcej dni.

Naszych kierowców charakteryzuje duża kultura osobista, kilkuletnia praktyka w prowadzeniu pojazdów wszelkich marek, dobra znajomość topografii miasta, oraz duża otwartość w stosunku do Klienta.

DOBRY KIEROWCA TO PODSTAWA BEZPIECZEŃSTWA !!!


Kupując nowe, lub używane auto musicie Państwo dokonać jego rejestracji.
Oczywiście, wiąże się to z czasochłonną wizytą w Urzędzie.
Nasz pracownik, po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa i kompletacji dokumentów zajmie się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, aby w rezultacie swoich działań dostarczyć Państwu dowód rejestracyjny auta.

MY MOŻEMY DOKONAĆ TEGO ZA PAŃSTWA !!!


Firmy o rozbudowanej strukturze czasami potrzebują dostarczyć auto z siedziby głównej do swoich filii, zwłaszcza po jego zakupie. To również jesteśmy gotowi zrobić dla Państwa.
Zamiast wzywać swego handlowca do głównego biura, proszę nam zlecić relokację auta do niego.

JESTEŚMY W STANIE DOSTARCZYĆ PAŃSTWA AUTO W KAŻDY ZAKĄTEK POLSKI – I NIE TYLKO!!!